Overslaan en naar de inhoud gaan

Het beheer van zakenreizen is niet alleen een tijdrovende bezigheid voor kmo’s en organisaties. Het is ook geen evidentie om de nodige luchtvaartkennis in huis te hebben zodat de beschikbare budgetten optimaal benut worden. Behalve bij Joker, want wij regelen al meer dan 35 jaar de goedkoopste vliegtickets, de beste vliegroutes, de interessantste hotels, juiste visumformaliteiten enz. Zodat uw zakenreizen verlopen zoals ze verondersteld zijn te lopen: aangenaam en efficiënt, zowel bij de voorbereiding ervan als op reis.

Eén contactpersoon

Check in bij één van de 9 Joker-reiskantoren in uw buurt of bij het centrale hoofdkantoor. U wordt er bediend door ervaren office managers met een uitstekende kennis van de luchtvaartsector en jarenlange ervaring met het beheer van zakenreizen.

Interessante prijzen

Joker heeft speciale contracten én contacten met alle gerenommeerde luchtvaartmaatschappijen. Zo kunnen we u de interessantste trajecten en de beste prijzen garanderen, met de beste deal als resultaat.
U krijgt duidelijke informatie én een eerlijke ‘all in’ prijs, inclusief vooraf te betalen taksen, fueltoeslagen en eventuele dossierkosten. Bij Joker geen onaangename verrassingen!

Op maat

Extra wensen? Een specifieke maaltijd, hotelreservaties, een huurwagen ter plaatse of een bepaalde reisverzekering? Joker zorgt ervoor.
We bieden u de keuze uit verschillende betalingsmogelijkheden.

Flexibiliteit

Het programma van uw zakenreis wijzigt waardoor u een ticket wilt annuleren of wijzigen? Joker regelt het voor u bij de luchtvaart- en verzekeringsmaatschappijen. Flexibiliteit is onze kracht en die van onze partners.
Evaluatie

Samen met u evalueren wij geregeld onze samenwerking. Hebt u cijfergegevens nodig? Wij bezorgen ze u voor een heldere en eerlijke analyse. Alleen zo kan een duurzame partnership met tevreden klanten ontstaan.

Duurzaamheid

Draagt ook úw organisatie duurzaamheid hoog in het vaandel? Dan past Joker u ongetwijfeld als gegoten. Binnen de reissector kregen we al meerdere keren een erkenning voor onze continue inspanningen voor een duurzaam beleid. Met enige fierheid dragen we dan ook de titel van de meest duurzame touroperator in België.

Voor een afspraak kan u steeds contact nemen met één van onze office managers:

Joker Antwerpen: Gunther Kloeck, antwerpen@joker.be, Tel. 03/231 72 68
Joker Brugge: Vanessa De Baere, brugge@joker.be, Tel. 050/34 78 81
Joker Brussel: Shana Wouters, brussel@joker.be, Tel. 02/502 19 37
Joker Gent: Bart Baetens, gent@joker.be, Tel. 09/265 91 00
Joker Hasselt: Dirk Grossiels, hasselt@joker.be, Tel. 011/23 25 88
Joker Leuven: Anne Draeck, leuven@joker.be, Tel. 016/22 65 50
Joker Harelbeke: Rea Malfait, kortrijk@joker.be, Tel. 056/22 56 14
Joker Mechelen: Katrijn Sleurs, mechelen@joker.be, Tel. 015/21 87 77
Joker Wilrijk: Cindy Laenen, wilrijk@joker.be, Tel. 03/827 90 08
Joker Nationaal: Jeroen Vincken, zakenreizen@joker.be, Tel. 015/407 532