





Dag 1
Aankomst in Lamiana, hartje Spaanse Pyreneeën. Vanaf 17u kan je er één van onze gidsen vinden bij wie je terecht kan met al je vragen. Wie vroeger is, kan gerust iets drinken in de bar of de omgeving verkennen. Om 20u wordt iedereen aan de bar verwacht voor een korte briefing en aansluitend avondmaal.
Dag 2 tot 7
Bij het ontbijt vouwen we de kaarten open en laten we je kennismaken met de streek. We bekijken de topo van de canyons in de vallei en we trekken er voor een eerste keer op uit. Tijdens deze week maken we je wegwijs in het technische aspect van deze fantastische bergsport maar gaan we vooral genieten van enkele prachtige canyons.
We kiezen de mooiste canyons van de streek uit om de week in alle schoonheid af te sluiten en laten - wie dat wil – op de laatste dag zelf aan het werk onder begeleiding van de gids.
Op woensdag genieten we van een welverdiende rustdag. Je kan de streek op eigen houtje gaan verkennen of een begeleide bergtocht ondernemen.
Deze reis loopt samen met de multi-activiteiten. Wie eens uit het water wil blijven, kan dus gerust opteren voor een dagje mountainbike, een bergtocht, klimmen, speleologie en via ferrata.
Dag 8
Afscheid na het ontbijt en vrtrek.
Joker biedt ook de mogelijkheid om in het hotel te verblijven. Dit is steeds op aanvraag, de toeslag van € 130 is bij aankomst ter plaatse te betalen.
Reisdocumenten: Identiteitskaart, Europese ziekteverzekeringskaart
Je reis begint eigenlijk al op de vertrekvergadering enkele weken voor vertrek. Kom hier zeker naartoe want je ontmoet er niet alleen je reisgenoten en reisbegeleider! Er worden ook belangrijke praktische afspraken gemaakt.
Opgelet: er zijn alleen vertrekvergaderingen voor de reizen uit de brochure Joker Avontuur, Joker Go-26 en Joker Kaap 46.
Inbegrepen in de basisprijs:
•De diensten van Nederlandstalige begeleider
•7 overnachtingen op camping in eigen tent
•7 X ontbijt en avondmaal
•Gebruik van alle sportmateriaal
•KBC-reisbijstandsverzekering
•Organisatiekost
•BTW
Inbegrepen in het budget:
Kostenraming voor de picknick 's midddags.
Niet inbegrepen:
•Transport van en naar Spanje en ter plaatse
•Drankjes aan de bar